Od chaosu do harmonii - duch też lubi piękno

Tomasz Konior w 100/100 - cyklu stu reportaży przygotowujących do 100-lecia Archidiecezji Katowickiej.

O budowie katedry śląskiej

Relacja z prowadzonych prac budowlanych katedry i innych budynków diecezjalnych.

Poświęcenie kościoła w Siemianowicach

Dnia 4 października 1931 r. Ks. Bp. Stanisław Adamski poświęcił kościół św. Antoniego w Siemianowicach.

Św. Jacek (†1257) Kamień Śląski - Kraków

Cykl "ŚWIADKOWIE Z TEJ ZIEMI"   Śląska linia rodu Odrowążów związana była z Kamieniem Śląskim na Opolszczyźnie.

Parafia Rybnik

Matki Bożej Bolesnej

w przeglądarce Firefox: Opcje - Prywatność.
    w przeglądarce Chrome: Ustawienia - Ustawienia zaawansowane - Prywatność - Ustawienia treści

Uwaga: tę opcję w każdej przeglądarce ustawia się osobno.