Modlitwy za wstawiennictwem Sług Bożych

Modlitwa za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego Kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.
Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczynić się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.
Bądź uwielbiony Boże w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski …………. , o którą najpokorniej proszę. Amen.

***

Informacje o otrzymanych łaskach i wysłuchanych modlitwach dzięki wstawiennictwu  Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego, prosimy kierować pod adresem: Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39 40-043 Katowice

Modlitwa o łaskę za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Jana Machy

Wszechmogący Boże, Ty w szczególny sposób zjednoczyłeś z ofiarą Twojego Syna Jezusa Chrystusa kapłana Jana, który z natchnienia Ducha Świętego pełnił dzieła miłosierdzia i oddał życie za swoich bliźnich, udziel mi za jego wstawiennictwem łaski, o którą pokornie Cię proszę…, Który żyjesz i królujesz w Trójcy Świętej jedyny, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen

***

Informacje o otrzymanych łaskach i wysłuchanych modlitwach dzięki wstawiennictwu  Sługi Bożego Ks. Jana Machy, prosimy kierować pod adresem: Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39 40-043 Katowice

hlondModlitwa o łaskę za wstawiennictwem Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda

Boże, nasz Ojcze, dziękując Ci za to, że dałeś naszej Ojczyźnie Kardynała Augusta Hlonda, Biskupa i Prymasa Polski, wielkiego i żarliwego czciciela Niepokalanej Dziewicy, Matki Twojego Syna i naszej Matki, oraz że uczyniłeś go troskliwym ojcem i opiekunem Polonii Zagranicznej. Racz wzbudzić i w moim sercu gorącą miłość ku Tobie i synowską cześć ku Maryi Wspomożycielce Wiernych, a dla wsławienia Twojego Imienia racz mi udzielić za wstawiennictwem Kardynała Augusta łaski ..........................., o którą pokornie proszę.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.

Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej w Warszawie z dnia 20.10.1980 r., Nr 7820/K/80.

Informacje o szczególnych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda prosimy nadsyłać na adres: TOWARZYSTWO CHRYSTUSOWE DLA POLONII ZAGRANICZNEJ OŚRODEK POSTULATORSKI KARD. A. HLONDA, ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.