Modlitwy za wstawiennictwem Sług Bożych

Modlitwa za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

 

Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego Kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.
Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczynić się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.
Bądź uwielbiony Boże w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski …………. , o którą najpokorniej proszę. Amen.

***

Informacje o otrzymanych łaskach i wysłuchanych modlitwach dzięki wstawiennictwu  Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego, prosimy kierować pod adresem: Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39 40-043 Katowice

 


Modlitwa o łaskę za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Jana Machy
 
Wszechmogący Boże, Ty w szczególny sposób zjednoczyłeś z ofiarą Twojego Syna Jezusa Chrystusa kapłana Jana, który z natchnienia Ducha Świętego pełnił dzieła miłosierdzia i oddał życie za swoich bliźnich, udziel mi za jego wstawiennictwem łaski, o którą pokornie Cię proszę…, Który żyjesz i królujesz w Trójcy Świętej jedyny, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen 

***

Informacje o otrzymanych łaskach i wysłuchanych modlitwach dzięki wstawiennictwu  Sługi Bożego Ks. Jana Machy, prosimy kierować pod adresem: Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39 40-043 Katowice

 


 
hlondModlitwa o łaskę za wstawiennictwem Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda
 
Boże, nasz Ojcze, dziękując Ci za to, że dałeś naszej Ojczyźnie Kardynała Augusta Hlonda, Biskupa i Prymasa Polski, wielkiego i żarliwego czciciela Niepokalanej Dziewicy, Matki Twojego Syna i naszej Matki, oraz że uczyniłeś go troskliwym ojcem i opiekunem Polonii Zagranicznej. Racz wzbudzić i w moim sercu gorącą miłość ku Tobie i synowską cześć ku Maryi Wspomożycielce Wiernych, a dla wsławienia Twojego Imienia racz mi udzielić za wstawiennictwem Kardynała Augusta łaski ..........................., o którą pokornie proszę.
 
Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.
 
Za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej w Warszawie z dnia 20.10.1980 r., Nr 7820/K/80.
 
Informacje o szczególnych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda prosimy nadsyłać na adres: TOWARZYSTWO CHRYSTUSOWE DLA POLONII ZAGRANICZNEJ OŚRODEK POSTULATORSKI KARD. A. HLONDA, ul. Panny Marii 4, 60-962 Poznań lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Osoby

  1. Biskupi
  2. Kapłani
  3. Inne

next
prev

Multimedia

  1. Zdjęcia
  2. Filmy
  3. Nagrania

next
prev

Kandydaci na ołtarze

  1. Błogosławieni
  2. Słudzy Boży

next
prev

Biblioteka

  1. Rozporządzenia
  2. Wiadomości

next
prev